Často kladené otázky

Hovoríte, že NanoTowels® nahradí použitie čistiacich prostriedkov v domácnosti. Ako to funguje?

Vo väčšine prípadov budete musieť použiť dve NanoTowels - jednu mokrú a jednu suchú. S mokrou vyčistíte požadovanú plochu a suchou utriete do sucha. Výsledkom je čistý povrch. Môžete ich použiť na umývanie kuchynskej dosky, skriniek, podlahy, kúpeľne, sanity, skla, nerezu...Tiež sú skvelé na umývanie auta, pretože sú tak mäkké, že nepoškriabu lak a absorbujú veľké množstvo vody. NanoTowels sú obzvlášť vhodné pre utieranie prachu ktorý veľmi dobre zachytávajú.

Sú NanoTowels® rovnaké ako utierky z "mikrovlákna"?

NanoTowels® nie sú vyrobené z mikrovlákien ani s nimi nemajú nič spoločné. Mikrovlákno je veľmi bežný materiál použití pri výrobe "mikroutierok" ktoré sú vhodné na niektoré aplikácie, ale Nanolon® vlákno je niečo iné, nové. Je vyrobené najmodernejšou technológiou a má schpnosti aké bežné mikrovlákno nemá. Jeho unikátne vlastnosti ho odlišujú od ostatných vlákien. Vyskúšajte NanoTowels a presvedčte sa sami.

Ničí NanoTowels® baktérie na čistenom povrchu?

NanoTowels dezinfikuje tak dobre ako dezinfikuje teplá voda. Väčšina chemikálií používaných v domácnosti nie sú určené zabíjať mikroorganizmy a ani NanoTowels nie. Čistenie teplou vodou odstraňuje väčšinu baktérií, takže nie je nutné požiť čistiace prostriedky.

(Ůčinné prírodné riešenie: Štúdie ukazujú, že 5 percentý roztok bieleho octu a sody bikarbony, je schopný zničiť 99% baktérií, 82% plesní a 80% mikroorganizmov. Stačí ho použiť na oblasti, ktoré chcete dezinfikovať.)

Aké výhody môžem očakávať s NanoTowels®?

NanoTowels má mnoho výhod. Napríklad ak Vy alebo Vaša rodina Vaša rodina máte kožné alebo respiračné problémy, NanoTowels je pre Vás ideálna voľba. Urobí prostredie v ktorom žijete čistejšie a zdravšie znížením množstva toxínov v domácnosti čo má aj dopad na životné prostredie. Navyše Vám ročne ušetrí peniaze za čistiace prostriedky a iné utierky a zjednoduši čistenie, či už v domácnosti alebo mimo nej.

Môžu byť NanoTowels® použité v aplikáciách mimo domova, pre komerčné účely?

Presne tak. NanoTowels môžu byť použité v priemyselných aplikáciách, kde sa vykonáva čistenie. Nemocnice, hotely, reštaurácie, školy, kancelárie, autoumyvárky atď. Každé miesto je vhodné na použitie NanoTowels so všetkými jeho výhodami. Môžete ich tiež použiť na čistenie interérov a exteriérov osobných či nákladných áut, motocyklov či lodí.

Zašpiní sa NanoTowels® po čistení?

Samozrejme, že áno! Ale môžete ju vyprať a používať znovu a znovu. Stačí ju ručne umyť v teplej vode alebo v práčke pri nízkej teplote. Nepoužívajte bielidlá a zmäkčovadlá. Tie môžu zničiť unikátne čistiace vlastnosti NanoTowels.

Akú má NanoTowels® životnosť?

Vo všeobecnosti, NanoTowels® vydržia dva až tri roky v závislosti na intenzite a frekvencí ich používania alebo ich poškodenia používaním.

Je možné použiť aj čistiace prostriedky s NanoTowels®?

Áno. Ale skúste si uvedomiť, že mnohé chemikálie sú toxické a škodlivé pre životné prostredie a zdravie. Budete prekvapený aká čistá bude vaša domácnosť a to len s použitím NanoTowels a vody. Postupom času, možno zistíte, ako už mnohý zistili, že naozaj nie je nutné používať chemické látky.